You are here: Home Novinky Den pro rodinu
Hlavní menu
News
13. 8. 2018
Prostě příběh
induktivní studium Bible formou rozhovoru
4. 8. 2018
Den pro rodinu
1. 7. 2018
Misie skrze sport
Baví tě fotbal? Chtěl bys hrát v přátelské atmosféře? Nebo se chceš stát trenérem a vést druhé k Bohu?
1. 7. 2018
Bohoslužby během prázdnin
28. 6. 2018
Místo uzdravení
pravidelná setkání k modlitbám za uzdravení
od 18:00 Palmovka
15. 5. 2018
30 dní modliteb za svět islámu
Od 15. 5. do 14. 6.
 
Document Actions

Den pro rodinu

4. 8. 2018

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Den pro rodinu

I letos Vás chceme pozvat na DEN PRO RODINU, který se uskuteční v sobotu 4. 8. 2018. DEN PRO RODINU už podpořili svými záštitami Česká biskupská konference, Evangelikální aliance, velvyslanectví Maďarska a také Magistrát hl. města Prahy. Nejdůležitější ale bude, když ho podpoříte Vy svou přítomností. Přijďte spolu s námi ukázat, že rodinu tvoří máma, táta a děti a je třeba svornosti a soudržnosti všech generací i všech členů rodiny, abychom směřovali k dobrému. Vezměte tedy s sebou i prarodiče a/nebo vnoučata, ať oslavíme rodinu v celé její šíři!

Dnu pro rodinu bude koncem července předcházet tisková konference k výsledkům analýzy „Rodina a její obraz v médiích“, kterou jsme nechali zpracovat. O podrobnostech vás budeme včas informovat.

Navázali jsme také spolupráci se slovenskou Aliancí za rodinu, inspirujeme se od ní v boji proti Istanbulské úmluvě a ochraně manželství jako svazku muže a ženy. Organizacím doporučujeme připojit se k podpisu této Výzvy http://www.alianciazarodinu.sk/projekty/projekt/netrhajte-europsku-uniu/ . Ta upozorňuje na rozsudek Soudního dvora EU, který již brzy nabude platnosti  - a nařizuje uznání sňatku osob stejného pohlaví v Rumunsku, kde je manželství ústavou dané jinak -  což povede k vytvoření právního chaosu a zásadním způsobem naruší a podkopá legislativu národních států.

Prosíme, podpořte naši činnost svou účastí a také přihlášením na DEN PRO RODINU na webu zde: http://www.denprorodinu.eu, vyvěšením či dalším šířením pozvánky, sdílením události na facebooku: https://www.facebook.com/events/117238602482951/.

Prosíme také o modlitby a, je-li to možné, i o finanční dary, ani bez jednoho nemůžeme fungovat.

Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System

This site conforms to the following standards:

Personal tools