You are here: Home Novinky Den pro rodinu
Hlavní menu
News
16. 10. 2018
Základní kurz užívání duchovních darů
3. 10. 2018
Kurz Výchova teenagerů
10 praktických a vtipných přednášek s diskuzí u kávy
19. 9. 2018
Kurz Výchova dětí
Deset dopolední o výchově dětí do 10 let pro nás, kteří se z toho občas trochu hroutíme...
14. 9. 2018
Seminář Místa uzdravení
14.–15. 9.
4. 9. 2018
Místo uzdravení
pravidelná setkání k modlitbám za uzdravení
od 18:00 Palmovka
13. 8. 2018
Prostě příběh
induktivní studium Bible formou rozhovoru
1. 7. 2018
Misie skrze sport
Baví tě fotbal? Chtěl bys hrát v přátelské atmosféře? Nebo se chceš stát trenérem a vést druhé k Bohu?
1. 7. 2018
Bohoslužby během prázdnin
 
Document Actions

Den pro rodinu

4. 8. 2018

Pro zvětšení klikněte na obrázek

Den pro rodinu

I letos Vás chceme pozvat na DEN PRO RODINU, který se uskuteční v sobotu 4. 8. 2018. DEN PRO RODINU už podpořili svými záštitami Česká biskupská konference, Evangelikální aliance, velvyslanectví Maďarska a také Magistrát hl. města Prahy. Nejdůležitější ale bude, když ho podpoříte Vy svou přítomností. Přijďte spolu s námi ukázat, že rodinu tvoří máma, táta a děti a je třeba svornosti a soudržnosti všech generací i všech členů rodiny, abychom směřovali k dobrému. Vezměte tedy s sebou i prarodiče a/nebo vnoučata, ať oslavíme rodinu v celé její šíři!

Dnu pro rodinu bude koncem července předcházet tisková konference k výsledkům analýzy „Rodina a její obraz v médiích“, kterou jsme nechali zpracovat. O podrobnostech vás budeme včas informovat.

Navázali jsme také spolupráci se slovenskou Aliancí za rodinu, inspirujeme se od ní v boji proti Istanbulské úmluvě a ochraně manželství jako svazku muže a ženy. Organizacím doporučujeme připojit se k podpisu této Výzvy http://www.alianciazarodinu.sk/projekty/projekt/netrhajte-europsku-uniu/ . Ta upozorňuje na rozsudek Soudního dvora EU, který již brzy nabude platnosti  - a nařizuje uznání sňatku osob stejného pohlaví v Rumunsku, kde je manželství ústavou dané jinak -  což povede k vytvoření právního chaosu a zásadním způsobem naruší a podkopá legislativu národních států.

Prosíme, podpořte naši činnost svou účastí a také přihlášením na DEN PRO RODINU na webu zde: http://www.denprorodinu.eu, vyvěšením či dalším šířením pozvánky, sdílením události na facebooku: https://www.facebook.com/events/117238602482951/.

Prosíme také o modlitby a, je-li to možné, i o finanční dary, ani bez jednoho nemůžeme fungovat.

Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System

This site conforms to the following standards:

Personal tools