You are here: Home Aktivity v Mníšku pod Brdy
Hlavní menu

Aktivity v Mníšku pod Brdy

 

Vítáme Vás na stránkách, které zatím nejsou stránkami regionu. Domníváme se však, že je vhodné informovat o dění u nás.

V Mníšku a okolí bydlí členové Křesťanského společenství Praha a pochopitelně chtějí být aktivní tam, kde žijí. Chceme i ve svém bydlišti hledat naplnění Boží vůle, přinášet sem pravdu evangelia Ježíše Krista a v rámci toho i hodnoty považované naším společenstvím za zásadní, jako je víra založená na Božím slovu, neustálá modlitba a další.

Místní členové sboru jsou příslušníky různých regionů – Jih, Západ, Palmovka, vydatnou pomocí při různých akcích nám bývají sourozenci z regionu Východ. Kromě naší účasti v jednotlivých regionech zajišťuje spojení mníšeckých s domovským sborem a celosborovým staršovstvem jeden ze starších.

Současně se zde děje to, co lze nazvat „scházením po domech“. Skupinka, která se schází převážně v Mníšku, je téměř výhradně modlitební a přicházejí na ni i jiní sourozenci, než členové KS Praha.

Při různých aktivitách se uplatňuje velmi dobrá spolupráce s místní Římskokatolickou farností.

Očekáváme, co všechno chce Pán v Mníšku a okolí dále dělat, a nechceme nic z toho minout. Protože ze všeho nejvíce záleží na tom, aby se lidé kolem nás setkali s Boží láskou a Božím jednáním ve svých životech.

Sborový
dopis

Máme vliv

Potřebujeme ve svém životě vzít vážně v Bibli všechna zaslíbení, požehnání, instrukce a povzbuzení spolu s napomenutím.

Celý úvodník

Seznam
pravidelných akcí
Pravidelná setkání každý čtvrtek (modlitby a studium Písma). Místo se mění, na požádání ho rádi upřesníme. Dotazy zasílejte na adresu ks.mnisek[zavinac]seznam.cz nebo volejte na 777 670 778.
Pravidelná shromážděníse konají jednou za měsíc v sobotu odpoledne.
Kalendář
Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System

This site conforms to the following standards:

Personal tools